Antalya Koltuk | Antalya Koltuk DöşemeAntalya Koltuk | Antalya Koltuk DöşemeAntalya Koltuk | Antalya Koltuk DöşemeAntalya Koltuk | Antalya Koltuk Döşeme

‘KOLTUK KILIFLARI FIYATLARI’ olarak etiketlenmiş yazılar

Koltuk Kılıfı Fiyatları

Çarşamba, 24 Ağustos 2011

Koltuk Kılıfı Fiyatları: Beğenerek aldığımız koltuklarımız belli bir süre sonra gerek gözümüz alıştığından, gerekse yıpranıp kirlendiğinden bize pek hoş görünmeyebilir. Bu durumda eğer koltuk takımınızın iskeleti sağlamsa ve modelini beğeniyorsanız koltuklarınızın yeni bir kumaş ile kaplanmasını düşünebilirsiniz. Antalya Koltuk Kılıfı bulunan koltuk döşeme atölyelerimiz size bu konuda yardımcı olacaktır. Atölyemizde koltuklarınızı evinizden teslim alıp, yapılmış halde eve teslim etmekteler. Oturma grubunuzun kumaş gideri modeline göre 20 -30 metre arasında olabilir. Kullanıla kumaş türüne göre ücretlendirme değişmektedir. Kumaş seçenekleri oldukça fazla. Ayrıca kumaş altında bulunan elyaf ve sünger de eğer değişmesi gerekiyorsa maliyet hesabına eklenmelidir.

Koltuk Kılıfı Dikimi

Çarşamba, 24 Ağustos 2011


 

 

 

Çeşitli kumaşlardan birini seçip koltuk takımlarınıza uygulayabiliriz. Renk ve desen tercihi tamamen sizin zevk ve tarzınıza kalmıştır. Her kalitede kumaş modellerinden birini seçip uygulayabiliriz. Antalya Koltuk Döşeme. Burada dikkat etmeniz gereken husus koltuk kılıflarınızı konforlu şekilde kullanabileceğiniz şekilde diktirmeniz. Koltuklar çoğu vaktimizi üzerinde geçirdiğimiz yerlerdir. Kirlenme ve lekelenme buralarda çok görülür. Koltuk Kılıfı Dikimi. Özellikle çocuklu evlerde. Bu yüzden koltuk kılıfı diktirirken minderlerin arkasını fermuarlı yaptırın ki rahatlıkla çıkarıp yıkayabilin. Koltuk Döşeme Antalya Bu sayede kirlendiğinde silme derdi olmadan rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Antalya Koltuk | Antalya Koltuk Döşeme antalya web tasarım