Antalya Koltuk | Antalya Koltuk DöşemeAntalya Koltuk | Antalya Koltuk DöşemeAntalya Koltuk | Antalya Koltuk DöşemeAntalya Koltuk | Antalya Koltuk Döşeme

‘ANTALYA KOLTUK DÖŞEME FIYATLARI’ olarak etiketlenmiş yazılar

ANTALYADA KOLTUK TAKIMI

Salı, 27 Mart 2012

 

Antalyada koltuk takımı, siz değerli müşterilerimize renk renk desenli koltuk takımları bulunur. Estetik görünüm ve her koltuğa özel dikim yapılır.
Bütün çalışanlarımızın amacı müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasıdır.

Bize ulaşmak ve faydalanmak istiyorsanız iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

 

KOLTUK KILIFI FIYAT

Cumartesi, 17 Aralık 2011

Koltuk Kılıfı Fiyat: Beğenerek aldığımız koltuklarımız belli bir süre sonra gerek gözümüz alıştığından, gerekse yıpranıp kirlendiğinden bize pek hoş görünmeyebilir. Bu durumda eğer koltuk takımınızın iskeleti sağlamsa ve modelini beğeniyorsanız koltuklarınızın yeni bir kumaş ile kaplanmasını düşünebilirsiniz. Antalya Koltuk Kılıfı bulunan koltuk döşeme atölyelerimiz size bu konuda yardımcı olacaktır. Atölyemizde koltuklarınızı evinizden teslim alıp, yapılmış halde eve teslim etmekteler. Oturma grubunuzun kumaş gideri modeline göre 20 -30 metre arasında olabilir. Kullanıla kumaş türüne göre ücretlendirme değişmektedir. Kumaş seçenekleri oldukça fazla. Ayrıca kumaş altında bulunan elyaf ve sünger de eğer değişmesi gerekiyorsa maliyet hesabına eklenmelidir.

ANTALYA EN UCUZ SANDALYE FIYATLARI

Pazartesi, 31 Ekim 2011

Her çeşit  model ve desenli  koltuklarımız, berjer, kanepe, çekyat, sandalye ve  koltuklarınızın döşemesi veya yüzlerinin değişimi için gerekli tamir işleri ve isteğe özel koltuk dikimi yapılır. Yani eski koltuklarınızı sizlere yeni koltuk görünümünü kazandırıyoruz. siz değerli müşterilerimize  uygun fiyatlarda koltuk kılıfları bulunur.

Kumaş çeşitlerimizde; kadife, keten, pamuklu keten, kadife görünümlü şönil vs. koltuk kumaş çeşitlerimiz iş yerimizde mevcuttur.

KOLTUK DÖŞEME DİKİMİ

Salı, 25 Ekim 2011

 Antalya’da koltuk döşeme dikimi, siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarda ve her çeşit renk ve desenlerden oluşan kumaşlarımız  kişiye özel dikim yapılır.

ANTALYA’DA KOLTUK

Salı, 25 Ekim 2011

Antalya’da koltuk, her türlü koltuk  çeşitlerin tamiri ve yüzlerinin değişimi, bakımı için gereken tamir işlemleri uygun fiyatlarda iş yerimizde yapılır.

Koltuk takımların alımı için özel sipariş işlemleri, kalite güvencesi için bizlere güvenebilirsin

 

 

 

 

 

 

 

Koltuk Kılıfı Fiyatları

Çarşamba, 24 Ağustos 2011

Koltuk Kılıfı Fiyatları: Beğenerek aldığımız koltuklarımız belli bir süre sonra gerek gözümüz alıştığından, gerekse yıpranıp kirlendiğinden bize pek hoş görünmeyebilir. Bu durumda eğer koltuk takımınızın iskeleti sağlamsa ve modelini beğeniyorsanız koltuklarınızın yeni bir kumaş ile kaplanmasını düşünebilirsiniz. Antalya Koltuk Kılıfı bulunan koltuk döşeme atölyelerimiz size bu konuda yardımcı olacaktır. Atölyemizde koltuklarınızı evinizden teslim alıp, yapılmış halde eve teslim etmekteler. Oturma grubunuzun kumaş gideri modeline göre 20 -30 metre arasında olabilir. Kullanıla kumaş türüne göre ücretlendirme değişmektedir. Kumaş seçenekleri oldukça fazla. Ayrıca kumaş altında bulunan elyaf ve sünger de eğer değişmesi gerekiyorsa maliyet hesabına eklenmelidir.

Antalya koltuk Döşeme

Salı, 12 Temmuz 2011

Küçük mutluluklara inananlar, tasarım tutkunları, yaşamı renklendirmek isteyen herkes için küçük dokunuşlarla, hayatı daha keyifli kılacak bir marka oluşturduk.

Antalya Koltuk Genel Olarak Sektöre Bakışını Diğerlerinden  firmalardan Farklı Kılan, Öncelikli olarak koşulsuz Müşteri Memnuniyetini İlke Edinmiş Olmasıdır.tüketicilerimizin yada Siz değerli müşterilerimizin Kayıtsız Şartsız Korunduğu Globalleşen Dünya Ortamına Antalya Koltuk Kalitesini Devamlı Arttırarak Sizlere En İyi hizmeti Sunmayı Hedef Edinmiştir Ve ileridede Edinecektir. Antalya koltuk’un Kaliteli Malzeme Seçimini,  Estetik Uyumu, Yüksek Oturma Konforunu Ve Sağlamlık Özelliklerini Bir Araya Getirerek Sunduğu Modern tasarım Koleksiyonları siz değerli müşterilerimiz Tarafından Beğeniyle Kabul Görmektedir. Engin Tecrübe Ve Bilgi Birikimini Yapmış Olduğu Yeniliklerle De Kanıtlayan Firmamız Bu Kapsamda Sektöre Çok Olumlu Katkılar Sağlamıştır.

Yaşam alanlarına konfor, kalite ve görsellik katma misyonuyla yola çıkan Antalya Koltuk Döşeme; koltuk ve köşe takımlarıyla siz değerli müşterilerimizin evlerine konuk olmuş, müşteri memnuniyeti sayesinde Antalya koltuk döşeme olarak en iyi hizemeti en uygun fiyatla yapmatayız. Kalite kontrol ve müşteri taleplerine tam cevap verebilen mamullerle, koltuk döşeme sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu günden sonra da özgün tasarımları ve kalitesiyle kısa sürede edindiği koltuk döşeme alanındaki  itibarını daha da güçlendirecektir.

Her çeşit koltuk döşeme, koltuk tamiri, yüz değişimi ve cila bakımları. Ev, işyeri, otel, cafe, mekanlarının oturma grupları tamir ve yenilenme işleri. İstenilen ölçüde ve istenilen modelde kanepe, koltuk, berjer, köşe takımı, josefin, puf imalatı; birinci sınıf sünger ve malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

 

 

Antalya Koltuk | Antalya Koltuk Döşeme antalya web tasarım